جراحی بلفاروپلاستی

با افزایش سن، همه افراد شاید با افتادگی پلک و ایجاد چین و چروک هایی اطراف چشم مواجه شوند که با کش آمدگی پوست، ماهیچه ها توان نگهداری آنها را از دست داده و چربی ها در بالا و پایین پلک اضافه شده و باعث می شوند تا نواحی زیر ابروها حالت کیسه ای به خود گرفته و پلک های بالا و پایین چشم افتاده به نظر آیند. بیشتر افراد 35 سال به بالا شاهد این مشکلات هستند؛ علاوه بر اینکه این اتفاق چهره شما را پیرتر نشان می دهد، توانایی و قدرت بینایی تان را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد.

جراحی بلفاروپلاستی نوعی از عمل زیبایی است که پلک های افتاده را ترمیم کرده و در صورت نیاز پوست و چربی اضافی را از بین می برد. در این صورت علاوه بر رفع ضعف های بینایی، زیبایی و جوانی به چهره شما باز خواهد گشت. بنابراین در صورتی که در نواحی اطراف چشم خود شاهد پلک های کیسه شکل یا افتاده، پوست اضافی، و چین و چروک هستید، می توانید با جراحی بلفاروپلاستی به سادگی این مشکل را برطرف کرده و چهره ای جوان تر داشته باشید.

برداشتن اضافه پلک و مزایای آن

همان طوری که گفته شد افتادگی پلک ها می تواند در بینایی فرد تأثیر بگذارد. با برداشتن پوست و چربی اضافه پشت پلک می توان سنگینی بیش از حد پشت چشم را برطرف کرد. علاوه بر این با این کار زیبایی و شادابی خاصی در چهره فرد به وجود خواهد آمد. 

مزیت دیگری که در عمل جراحی افتادگی پلک ها وجود دارد این است که با برداشتن چربی اضافه می توان به رفع چین و چروک اطراف چشم کمک کرد. درباره پف زیر چشم باید بگوییم که در سه بخش مجزای زیر چشم مقداری چربی وجود دارد که با گذشت زمان و بالا رفتن سن مقدار این چربی ها کاهش پیدا خواهند کرد.

زمانی که چربی ها کاهش پیدا کنند، پوست زیر چشم آویزان می شود و همین امر سبب نا خوشایند شدن چهره فرد خواهد شد. اگر چربی و پوست اضافه پوست را از زیر چشم ها بردارید با سفت شدن آن ناحیه چهره ای با نشاط و جذاب خواهید داشت

هزینه عمل جراحی افتادگی پلک

همه ما می دانیم که اکثر جراحی ها از قیمت ثابتی برخوردار نیستند. هر چه کلینیک جراحی بلفاروپلاستی انتخابی شما معتبرتر باشد قطعاً بابت انجام عمل جراحی بلفاروپلاستی هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید؛ اما به این نکته توجه کنید که به هیچ عنوان ظاهر چشمانتان را قربانی هزینه های کم برخی از متخصصین نکنید. هزینه جراحی بلفاروپلاستی به عوامل مختلفی نیز بستگی دارد که لازم قبل از جراحی با آنها آشنا شوید.

درخواست مشاوره رایگان
نام و نام خانوادگی *
Fill out this field
شماره موبایل *
Fill out this field
متن درخواست *
Fill out this field