تخلیه غبغب

تخلیه غبغب روشی کم تهاجم و امن برای کاهش حجم چربی در ناحیه زیر چانه و اطراف فک پایین است که باعث بهبود فرم فک و چانه و کاهش افتادگی در این ناحیه خواهد شد. چربی در زیر چانه که به عنوان غبغب شناخته می‌شود تنها مختص به افراد دارای اضافه وزن نیست و گاهی به صورت مادرزادی و ژنتیکی، چربی در زیر چانه افراد انباشته می‌شود.

همچنین گاهی اوقات با افزایش سن و افتادگی پوست در این ناحیه، غبغب در زیر چانه شکل می‌گیرد. تخلیه غبغب با روش لیپوساکشن تنها راه برای رفع افتادگی غبغب نیست و گاهی برای افتادگی پوست در این ناحیه باید از روش دیگری استفاده نمود. همچنین گاهی به علت عمقی بودن چربی‌ها در ناحیه گلو و زیر چانه با روش لیپوساکشن نمی‌توان آن‌ها را خارج نمود.

اهمیت انتخاب کلینیک

کلینیک زیبایی الهام خدمات تخلیه غبغب به روش لیپوساکشن را با بالاترین کیفیت و تحت نظر پزشک متخصص ارائه می‌دهد و پیش از عمل می‌توانید در جلسه مشاوره با پزشک شرکت نمایید تا با خیال آسوده زیبایی خود را بهبود بخشید. برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید.

هزینه عمل جراحی تخلیه غبغب

همه ما می دانیم که اکثر جراحی ها از قیمت ثابتی برخوردار نیستند. هر چه کلینیک انتخابی شما معتبرتر باشد قطعاً بابت انجام عمل جراحی هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید؛ اما به این نکته توجه کنید که به هیچ عنوان ظاهر چشمانتان را قربانی هزینه های کم برخی از متخصصین نکنید. هزینه تخلیه غبغب به عوامل مختلفی نیز بستگی دارد که لازم قبل از جراحی با آنها آشنا شوید.

درخواست مشاوره رایگان
نام و نام خانوادگی *
Fill out this field
شماره موبایل *
Fill out this field
متن درخواست *
Fill out this field