تزریق چربی

یکی از تأثیرات قابل توجهی که افزایش سن و گذر زمان در افراد به وجود می آورد، نمایان شدن چین و چروک در نقاط مختلف بدن (صورت، گردن، دست ها و… ) و لاغرتر شدن آن نقاط به علت کاهش چربی و کلاژن سازی است. روش های مختلفی برای جوانسازی پوست و رفع چین و چروک ها در سالهای اخیر ارئه شده و توسط کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند، که می توانند با تزریق ژل، چربی، بوتاکس و غیره، جوانی را به خانم ها و آقایان باز گردانند.

یکی از راهکارهای بسیار موثر در جوانسازی نقاط مختلف بدن ( بخصوص دست ها )، تزریق چربی است. تزریق چربی به این صورت انجام می شود که بافت چربی از سایر نقاط بدن برداشته شده و پس از آماده سازی، به زیر پوست ناحیه مورد نظر تزریق می شود.

از این روش می توان برای ترمیم اسکارها، زخم ها، گودی ها، برطرف کردن نواقص صورت، دست و …، رفع چین و چروک و جوانسازی پوست استفاده کرد. در کلینیک الهام می توانید برای رفع موارد فوق و یا رفع افتادگی پوست، پر کردن، حجم دادن و همچنین زاویه دهی به نواحی مختلف بدن خود از جدیدترین متدها و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا بهره مند شوید.

تزریق چربی یکی از بی خطر ترین و مقرون به صرفه ترین روش هایی است که می توانید برای زیباسازی و جوانسازی خود استفاده کنید.

نواحی مناسب برای تزریق چربی

به طور کلی هدف تزریق چربی، ترمیم بافت و حجم نواحی مختلف بدن می‌باشد، اما در برخی موارد جهت افزایش حجم، قرنیه‌سازی و فرم دهی ایده آل از چربی برای تزریق استفاده می‌شود. پرطرفدارترین ناحیه‌های تزریق به این ترتیب است:

  1. صورت
  2. دست‌ها
  3. باسن
  4. زخم یا اسکار فروفته
  5. سایر نواحی بدن

همه ما می دانیم که اکثر جراحی ها از قیمت ثابتی برخوردار نیستند. هر چه کلینیک انتخابی شما معتبرتر باشد قطعاً بابت انجام عمل هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید؛ اما به این نکته توجه کنید که به هیچ عنوان ظاهر چشمانتان را قربانی هزینه های کم برخی از متخصصین نکنید. هزینه تزریق چربی به عوامل مختلفی نیز بستگی دارد که لازم است قبل از جراحی با آنها آشنا شوید.

درخواست مشاوره رایگان
نام و نام خانوادگی *
Fill out this field
شماره موبایل *
Fill out this field
متن درخواست *
Fill out this field